Kodėl Vikingai?

Todėl, kad mes nesame Vikingai. 11-to amžiaus Vikingų išraiška atkeliavo iš Skandinavų šalių piratų ar plėšikų, kurie buvo romantizuoti tik 18-tame amžiuje ir šiais laikais yra populiarus ankstyvųjų viduramžių prekinis ženklas.

Mūsų edukacinė paskirtis yra supažindinti mūsų lankytojus su platesniu ir gilesniu “Vikingų amžiaus” ir  Baltiškos jo pusės įvykių pažinimu.

Europa bijojo Vikingų, bet Vikingai meldėsi: “O dievai, apsaugokit mus nuo Kuršių (žymi Baltijos pakrančių gentis)” (Danų malda – 12-tas amžius Snorri Surluson, Hemskringla, III, 116)

Plauk “BALTIC-VIKINGS” laivu, kad patirtum gilesnes tiesas!

BalticVikings

Kas mes tokie?

BALTIC VIKINGS – tai Baltų kultūros entuziastų komanda, kurios tikslas atskleisti nežinomą Europos istoriją Lietuvai.

Mes pasiimsime jus į kelionę po Lietuvos kultūros ištakas ir jos genčių praeitį patiriant istoriją per keliones bei edukacijas Vikingų laive arba sausumoje Vilniaus ir Kauno miestuose.

Kodėl tai darome?

Patirk, kaip gyveno Baltų gentys 10-tame ir 11-tame amžiuje ir pažvelk į pasaulį jų akimis. Tai pakeis tavo požiūrį į gyvenimą. Kviečiame įsitraukti į senovės amatų ir įgūdžių sūkūrį.

Mūsų vizija ir misija

Laivas  – tarsi simbolis, siekiant sužadinti susidomėjimą senovės Baltų kultūra Lietuvoje ir perduoti senovės lietuvių išmintį ateities kartoms.

Jungdamas įvairius Baltų kultūros atstovus bei amatininkus, laivas tampa visa jungiančia grandimi. Tai suteikia galimybę prisiliesti prie Lietuvos paveldo, puoselėti prasmingą turizmą ir  pajausti tikrąjį Baltų gyvenimo būdą, perduodant savo žinią visiems lankytojams.

Mūsų misija ir visos širdies paremti per amžius gyvenusių kartų, kurios aukojo savo gyvenimą tam, kad išsaugotu unikalią kultūrą, tęstinumą.

Kartu mes galime išlaikyti senovės lietuvių tradicijas ištisus šimtmečius!

Gal turi idėjų, kaip galėtum prisidėti prie Vikingų laivo veiklos?

Susisiek su mumis: go@balticvikings.com